Aktualności

Wystartowały szkolenia w projekcie pn. "Standardy obsługi inwestora w samorządzie"

15 maja 2017 r. szkoleniem pn. "ABC systemu obsługi inwestora w samorządzie" rozpoczął się cykl szkoleń dla kadry kierowniczej oraz pracowników urzędów gmin z terenu województwa warmińsko-mazurskiego realizowanych w ramach projektu pn. Standardy obsługi inwestora w samorządzie.

 

W trakcie szkoleń urzędnicy samorządowi pozyskają szczegółową wiedzę z zakresu obsługi inwestora w samorządzie zapoznając się m.in. z zagadnieniami dotyczącymi standardu obsługi inwestora w gminie, przewagami konkurencyjnymi lokalizacji, zasadami budowania przyjaznych dla inwestora stron internetowych czy też skutecznego marketingu terytorialnego. Ponadto przedstawiciele władz samorządowych będą mieli okazję poszerzyć swoje kompetencje menedżerskie oraz uzyskać kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania strategicznego rozwojem gospodarczym.

Szkolenia organizowane są przez Warmińsko-Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego będącą jedną z instytucji partnerskich zaangażowanych w realizację przedmiotowego projektu i odbywają się w dwóch lokalizacjach - Olsztynie oraz Giżycku. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów Polskiej Agencji inwestycji i Handlu (drugiej instytucji partnerskiej w projekcie) oraz ekspertów zewnętrznych. Zakończenie cyklu szkoleniowego planowane jest na II kwartał 2018 r.  

 

Szczegółowy harmonogram szkoleń wraz z materiałami szkoleniowymi dostępne są tutaj.

 

Projekt pn. Standardy obsługi inwestora w samorządzie realizowany jest przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Więcej szczegółów na temat realizowanego projektu znajduje się tutaj

 

 

 • Zdjęcie
  Zdjęcie
 • Zdjęcie 2
  Zdjęcie 2
 • Zdjęcie 3
  Zdjęcie 3
 • Zdjęcie 4
  Zdjęcie 4
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ