Aktualności

Zakończono rekrutację w projekcie "Standardy obsługi inwestora w samorządzie"

Zakończono rekrutację w projekcie „Standardy obsługi inwestora w samorządzie". 46 gmin z województwa warmińsko-mazurskiego weźmie udział we wsparciu.

 

Procedura rekrutacyjna przebiegała w dwóch etapach. Pierwszy obejmował formalne nadesłanie zgłoszeń gmin do udziału w projekcie; drugi etap stanowił audyt rekrutacyjny w postaci spotkania w gminach zainteresowanych udziałem w projekcie z doradcami z Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. z Olsztyna. Spotkania realizowane były w listopadzie i grudniu 2016 roku.

 

Lista samorządów zakwalifikowanych do udziału w projekcie znajduje się tutaj

 

Do udziału w Projekcie przyjęte zostały wyłącznie gminy posiadające ofertę inwestycyjną typu brownfield (nieruchomość zabudowana) i/lub greenfield (nieruchomość niezabudowana). Każda JST zobowiązana była do zgłoszenia do udziału w projekcie jednej osoby z kadry kierowniczej gminy oraz maksymalnie dwóch pracowników urzędu odpowiedzialnych za działania z zakresu obsługi inwestora.

Szerszy opis zakresu wsparcia - w tym szkoleń i doradztwa - jakie otrzymają samorządy zakwalifikowane do projektu dostępny jest tutaj.

 

 

Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ