Aktualności

Wyniki rekrutacji do projektu pn. Samorząd bez barier

W dniu 18 maja 2020 r. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosiło wyniki rekrutacji do projektu "Samorząd bez barier".

 

W związku z zakończonym w dniu 7 maja 2020 roku naborem jednostek samorządu terytorialnego (komunikat o zamknięciu naboru znajduje się tutaj) Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego (partner projektu) pragną podziękować wszystkim 58 samorządom, które przesłały swoje zgłoszenia w odpowiedzi na ogłoszenie o rekrutacji do projektu.

 

Szczegółowe wyniki rekrutacji znajdują się w pliku .pdf stanowiącym załącznik do niniejszego komunikatu. Przygotowane zestawienie nie ma charakteru rankingu, a ujęte w nim jednostki samorządu terytorialnego zostały uszeregowane alfabetycznie w grupach odpowiadających poszczególnym statusom zgłoszenia.

 

Każdy z samorządów, które przesłały zgłoszenie rekrutacyjne otrzyma odrębną informację o wynikach rekrutacji w formie korespondencji elektronicznej za pośrednictwem platformy e-PUAP oraz wiadomości e-mail wysłanej na adres osoby wyznaczonej do kontaktu wyszczególnionej w formularzu zgłoszeniowym.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem: dostepnosc@mswia.gov.pl lub telefoniczny pod numerem 723 997 930.

Załączniki

Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ