CAF

Strona znajduje się w archiwum.

Zakończenie projektu systemowego „CAF”

Projekt systemowy „Przygotowanie jednostek samorządu terytorialnego do stosowania Wspólnej Metody Oceny (CAF) w procesie mierzenia potencjału i dokonań poprzez szkolenia pracowników i pomoc doradczą” zbliża się do końca. Okres realizacji projektu to 1 maja 2009 – 31 grudnia 2011 r.

Obecnie kończą się prace związane ze wsparciem doradczym w projekcie dla jednostek biorących udział w II edycji projektu. W projekcie biorą udział 303 jednostki samorządu terytorialnego. W pierwszej edycji projektu uczestniczyło 80, a w drugiej 223 z nich. 243 jednostki zarówno z pierwszej jak i drugiej edycji, które spełniają określone kryteria, będą miały prawo uczestnictwa w planowanym konkursie organizowanym przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Lista jednostek uprawnionych do partycypowania w konkursie jest dostępna na naszych stronach internetowych.

Wszystkie jednostki wezmą na zakończenie projektu udział w badaniu ewaluacyjnym w formie on-line. Pozwoli to na wyrażenie Państwa opinii o projekcie i dostarczy nam cennych uwag na jego temat. Na podstawie wyników z ankiet ewaluacyjnych opracowany zostanie raport.    

Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ