Wydarzenia

Międzynarodowa konferencja użytkowników CAF

7. Europejska Konferencja Użytkowników CAF „Usprawnienia CAF – jak je identyfikować, wybierać i wdrażać” odbędzie się 30 listopada w Bratysławie. Samorządy stosujący na co dzień system CAF zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!

 

 

 

Podczas konferencji przedstawiciele urzędów z całej Europy zaprezentują swoje doświadczenia związane ze stosowaniem samooceny organizacji według Wspólnej Metody Oceny (ang. Common Assessment Framework – CAF). Ze względu na tegoroczny temat przewodni CAF "Improvement Identification, Prioritisation and Implementation") prelegenci skupią się na identyfikacji i wyborze obszarów wymagających usprawnień, a także  skutecznym wdrażaniu zmian. Dobre rozwiązania zaprezentują  również praktycy z Polski, przedstawiciele Izby Skarbowej we Wrocławiu oraz Izby Celnej w Białymstoku.

 

Program konferencji i opis tematów poszczególnych sesji można znaleźć w ulotce. Sprawy dotyczące logistyki zostały opisane w informacjach praktycznych. Konferencję organizuje Centrum Zasobów CAF przy EIPA w Maastricht, we współpracy z prezydencją Słowacji w Europejskiej Sieci Administracji Publicznej (EUPAN). Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy będą zobowiązani wyłącznie do pokrycia kosztów przelotu i noclegu. Językiem roboczym będzie język angielski.

 

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zgłoszenia chęci udziału w konferencji należy zgłosić do 23 września br.  na adres: katarzyna.dudzik@kprm.gov.pl. Szczegółowe wymagania dot. zasad zgłoszenia udziału dostępne są na stronie KPRM pełniącego zadania korespondenta krajowego CAF w Polsce (LINK).

Serdecznie zapraszamy do udziału.


 
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ