Baza teleadresowa JST do pobrania

Baza teleadresowa JST do pobrania

Szanowni Państwo

 

Poniżej prezentujemy bazę teleadresową Jednostek Samorządu Terytorialnego.

 

Uprzejmie informujemy, iż obowiązek prowadzenia przedmiotowej bazy i jej aktualizacji wynika z rozporządzenia Ministra Cyfryzacji z dnia 23 sierpnia 2018 r w sprawie zasobu informacyjnego przeznaczonego do udostępnienia w centralnym repozytorium informacji publicznej (Dz. U. z 2018 r., poz. 1790), które poprzedzone było rozporządzeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 26 marca 2014r. w sprawie zasobu informacyjnego przeznaczonego do udostępnienia w Centralnym Repozytorium Informacji Publicznej (Dz. U. z 2016 r., poz. 1181). Stosownie do postanowień ww. rozporządzenia zakres zasobu informacyjnego przeznaczonego do udostępniania w centralnym repozytorium publicznej obejmuje m.in. dane teleadresowe jednostek samorządu terytorialnego w Polsce.

 

Uprzejmie informujemy, również, że aktualne dane kontaktowe powinny znajdować się w Biuletynie Informacji Publicznej danej JST.

 

W przypadku zauważenia błędnych danych proszę o zgłoszenie tego faktu telefonicznie lub  listownie (adres znajduje się w zakładce kontakt) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres: sekretariat.dap@mswia.gov.pl).

Załączniki

Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ