8 Europejska Konferencja Jakości w Luksemburgu

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest: „Strengthening the capacity of public administration in tackling current and future challenges”.

 

Szanowni Państwo

 

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji uprzejmie informuje, iż 1-2 października 2015 r. w Esch-Belval (Luksemburg) odbędzie się 8 Europejska Konferencja Jakości. Organizatorem konferencji jest Europejska Sieć Administracji Publicznej (EUPAN) wraz z Europejskim Instytutem Administracji Publicznej (EIPA) oraz Prezydencją Luksemburską w Radzie Unii Europejskiej.

 

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest: „Strengthening the capacity of public administration in tackling current and future challenges”.

Aby wziąć w niej udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przedstawić w nim opis dobrej praktyki na jeden z 5 podtematów związanych z tematem przewodnim konferencji. Szczegółowy spis podtematów znajduje się w załącznikach. Wypełnione formularze oraz wszelkie pytania związane z uczestnictwem należy wysłać do 27 kwietnia 2015 r. na adres mailowy Pawel.Wnuk@mac.gov.pl .  Najlepsza praktyka zostanie nagrodzona zaproszeniem do uczestnictwa w konferencji.

 

Konferencja stanowi forum wymiany doświadczeń i dobrych praktyk między uczestnikami. Weźmie w niej udział ponad 300 zaproszonych gości w tym przedstawiciele administracji publicznej, środowisk akademickich oraz praktycy zarządzania. Konferencja odbywać się będzie w języku angielskim, a udział w niej jest wolny od kosztów.

Bliższe informacje nt. konferencji znajdą Państwo w przedstawionych poniżej załącznikach (w języku angielskim).

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.