Bezpłatne tłumaczenia dla pierwszych 15 samorządów do EPSA 2015

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji zaprasza samorządy do udziału w konkursie EPSA 2015. Piętnaście pierwszych nadesłanych projektów realizowanych z Działania 5.2 „Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki MAC otrzyma bezpłatną pomoc w tłumaczeniu dokumentów.

 

Warunkiem umożliwiającym skorzystanie z bezpłatnych tłumaczeń jest wypełnienie oświadczenia o skorzystaniu dotychczas ze wsparcia w ramach Działania 5.2 „Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Samorządy zainteresowane udziałem w tegorocznej edycji konkursu spełniające ww. warunek prosimy o przesłanie zgłoszenia projektu spełniającego kryteria EPSA 2015 na wskazany adres e-mail: maria.wojtas@mac.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do 27 marca br. do godz. 10:00.

 

Każda jednostka samorządu terytorialnego może przesłać tylko jeden wniosek aplikacyjny do 12 stron. Liczy się kolejność zgłoszeń. Wnioski aplikacyjne do tłumaczenia na konkurs EPSA 2015  nadesłane do MAC po terminie nie będą rozpatrywane.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie.

 

Wzór formularza znajduje się na stronie EPSA (http://www.epsa2015.eu). Poniżej prezentujemy w celach informacyjnych formularz w języku polskim. Uprzejmie informujemy, iż tłumaczenie dotyczy części opisowej formularza (Opis projektu w części A oraz część B).

 

Wzór oświadczenia o korzystaniu ze wsparcia w ramach Działania 5.2 „Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki znajduje się poniżej.

 

Link do informacj nt. konkursu EPSA.

Załączniki

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.