Uroczyste zakończenie projektu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji pt. Akademia Liderów Samorządowych

13 lutego br. w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji pt. Akademia Liderów Samorządowych, prowadzonego w formie studiów podyplomowych w partnerstwie z trzema uczelniami wyższymi: Uniwersytetem Warszawskim, Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu oraz Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu od 2009 r.

 

Celem projektu finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Działanie 5.2 Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej) było podnoszenie kompetencji wyższej kadry kierowniczej administracji samorządowej w zakresie zarządzania personelem, stanowienia prawa, poprawy jakości usług dostarczanych obywatelom, w tym obsługi klientów, a także budowania pozytywnego wizerunku samorządu terytorialnego.

 

Niesłabnące zainteresowanie projektem sprawiło, że przez pięć lat udało się zorganizować sześć edycji studiów podyplomowych. Studia ALS ukończyło ponad tysiąc pracowników samorządowych m.in. wójtowie, prezydenci, burmistrzowie, starostowie, sekretarze oraz skarbnicy.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele resortu administracji i cyfryzacji z Panem Markiem Wójcikiem Podsekretarzem Stanu w MAC, władze wyższych uczelni oraz samorządowcy.

 

Absolwenci Akademii wraz z przedstawicielami Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu z Wydziałem Zamiejscowym w Chorzowie, Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu oraz Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

 

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 22 245 58 79.

  • Absolwenci Akademii Liderów Samorządowych
    Absolwenci Akademii Liderów Samorządowych

Załączniki

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.