Wyniki rekrutacji do zadania Wsparcie dla procesów dotyczących planowania w obszarach funkcjonalnych w ramach projektu Systemowe wsparcie procesów zarządzania w JST.

 

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy wyniki rekrutacji do zadania Wsparcie dla procesów dotyczących planowania w obszarach funkcjonalnych w ramach projektu Systemowe wsparcie procesów zarządzania w JST.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie poniżej zamieszczonych załączników i przesłanie ich pocztą na adres: Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego ul. Matejki 22/26, 90-237 Łódź.

Jednocześnie informujemy, że harmonogram dalszych prac (zawierający m.in. terminy szkoleń) zostanie zamieszczony na stronie www.administracja.mac.gov.pl w terminie do 1 września br. Zajęcia zostaną uruchomione nie wcześniej niż od 3 listopada br.

W przypadku pytań uprzejmie prosimy o kontakt z Biurem Projektu Uniwersytetu Łódzkiego nr tel. 42 635 49 67 lub 42 635 63 43.

Załączniki:

W przypadku gdybyście Państwo nie zakwalifikowali się do udziału w kursach, a elektroniczny formularz zgłoszeniowy został przesłany, prosimy o kontakt z Liderem projektu, tel. (22) 245 84 91.

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.