Portal służby przygotowawczej w 2013 r. cieszył się dużym zainteresowaniem samorządów.

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji ma zaszczyt poinformować, że coraz więcej osób korzysta z portalu służby przygotowawczej administrowanego przez nasze ministerstwo w partnerstwie z Uniwersytetem Warszawskim. Korzystanie z służby przygotowawczej jest całkowicie bezpłatne.

 

Poniżej prezentujemy tabelę określającą zainteresowanie poszczególnych instytucji i osób, jakim cieszył się nasz portal w roku 2013. Dane te ujęte są w podziale na województwa. W 2013 roku łącznie z portalu skorzystało 1200 pracowników samorządowych z 441 samorządów.

Portal służby przygotowawczej stanowi przydatne narzędzie dla przeprowadzenia służby dla nowo przyjętych pracowników urzędów jednostek samorządu terytorialnego. Po dokonaniu rejestracji sekretarz urzędu nadzorujący proces przeprowadzenia służby przygotowawczej zyskuje dostęp do 10 kursów e-learningowych. On decyduje o wyborze kursów, terminie i warunkach przeprowadzenia egzaminu dla świeżo zatrudnionych pracowników. Treść kursów oraz ich bieżąca aktualizacja jest opracowywana przez pracowników naukowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Szczegółowe informacje nt. służby przygotowawczej znajdą Państwo TUTAJ

  • logotyp projektu "Dobre prawo sprawne rządzenie"
    logotyp projektu "Dobre prawo sprawne rządzenie"
  • służba przygotowawcza - urzędy
    służba przygotowawcza - urzędy

Załączniki

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.