Rekrutacja do kolejnej edycji bezpłatnych szkoleń dla samorządowców - PRZEDŁUŻENIE NABORU

 

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji informuje o rozpoczęciu w dniu 7 stycznia 2014 r. rekrutacji do szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego. Terminy szkoleń oraz ich tematyka znajduje się w załączniku do niniejszej informacji. Informacja o rozpoczęciu rekrutacji została przekazana do wytypowanych do uczestnictwa w projekcie urzędów również drogą elektroniczną (ePUAP bądź mail). Listę urzędów objętych wsparciem znajdą Państwo w załączniku.

Jednocześnie informujemy, iż osoby które znalazły się na listach rezerwowych w związku z rekrutacją prowadzoną w 2013 r. będą miały pierwszeństwo we wzięciu udziału w szkoleniach. Lista osób "rezerwowych" znajduje się w załączniku. Od 7 stycznia od godziny 14:00 (nie wcześniej) Ministerstwo będzie przyjmowało zgłoszenia na szkolenia. Od 7 stycznia w rekrutacji mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby z listy urzędów objętych wsparciem.

Ponadto Ministerstwo informuje, iż szkolenia w tej edycji odbywać się będą w oparciu o schemat: 16 godzin (2 dni szkoleniowe) - blok stały dla wszystkich uczestników (Kodeks Postępowania Administracyjnego oraz techniki legislacyjne) oraz 16 godzin (2 dni szkoleniowe) - blok do wyboru (m.in.: zagospodarowanie przestrzenne, pomoc społeczna, podatki i opłaty lokalne, ochrona środowiska). Wybór grup szkoleniowych (tematyka) odbywał się będzie na etapie rekrutacji do projektu. W 2014 roku zostaną przeprowadzone dwie edycje szkoleń, rekrutacja odbywa się jedynie do pierwszej edycji szkoleń.

Wszelkie niezbędne informacje nt. rekrutacji otrzymają Państwo pod nr telefonów 022 556 84 91, 022 245 58 99 oraz pod adresem mailowym dobreprawo@mac.gov.pl

UWAGA: Szkolenia w gr. Rzeszów 1,2, Kielce 1, Wrocław 6, Toruń 1,8 Szczecin 1-4 nie odbędą się. Rekrutacja zostanie przedłużona bezterminowo dla wszystkich grup, w których są wolne miejsca.

 

WYNIKI REKRUTACJI

Załączniki

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.