Wyniki rekrutacji do zadania Wsparcie dla procesów dotyczących planowania w obszarach funkcjonalnych w ramach projektu Systemowe wsparcie procesów zarządzania w JST.

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy wyniki rekrutacji do zadania Wsparcie dla procesów dotyczących planowania w obszarach funkcjonalnych w ramach projektu Systemowe wsparcie procesów zarządzania w JST.

Uprzejmie informujemy, że opracowanie Zintegrowanego Planu Rozwoju nastąpi na rzecz Łódzko-Warszawskiego obszaru funkcjonalnego. Podczas podejmowania decyzji wzięto pod uwagę kilka elementów, z których zasadnicze znaczenie odegrała liczba dokonanych zgłoszeń do projektu przez jednostki samorządu terytorialnego szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego.

Pragniemy poinformować, że dla JST pozostałych województw zostaną przeprowadzone kursy w zakresie zintegrowanego zarządzania rozwojem, pozwalające na przygotowanie profesjonalnej kardy administracyjnej i zarządzającej rozwojem lokalnym i regionalnym w ujęciu zintegrowanym, oraz identyfikację i wstępne opracowanie zintegrowanych projektów rozwojowych.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie poniżej zamieszczonych załączników i przesłanie ich pocztą na adres: Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego ul. Matejki 22/26, 90-237 Łódź.

Jednostki samorządu terytorialnego z województwa łódzkiego oraz mazowieckiego są proszone o nadsyłanie dokumentów na adres Wydziału Zarządzania do 13 września br., zaś pozostałe JST do 20 września br.

Informujemy, że harmonogram dalszych prac (zawierający m.in. terminy szkoleń) zostanie zamieszczony na stronie www.administracja.mac.gov.pl w terminie do 13 września br.

W razie pytań uprzejmie prosimy o kontakt z Biurem Projektu Uniwersytetu Łódzkiego nr tel. 42 635 49 67 lub 42 635 63 43.

Załączniki

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.