6 polskich projektów zostało nagrodzonych Certyfikatem Dobrych Praktyk w konkursie Europejskiej Nagrody Sektora Publicznego EPSA 2013

Po przeprowadzeniu przez niezależnych, zewnętrznych ekspertów ewaluacji online (13-17 maja 2013 r.) oraz spotkaniu tzw. Consensus Meeting (20-21 czerwca 2013 r., siedziba EIPA w Maastricht), które skupiło ekspertów z 17 krajów europejskich, wyłoniono 47 spośród 230 zgłoszonych projektów do otrzymania Certyfikatu Dobrych Praktyk .Nagrodzone projekty reprezentują szeroki zakres instytucji, urzędów administracyjnych z 18 europejskich krajów. Aż 6 spośród nagrodzonych projektów pochodzi z Polski. Poniżej prezentujemy pełną listę laureatów.

Podczas spotkania Consensus Meeting postanowiono, iż u niektórych laureatów odbędą się wizyty monitorujące w celu weryfikacji zgłoszonych projektów. Wizyty odbędą się w okresie od lipca do września i spośród wizytowanych zostanie ogłoszona lista 5 finalistów w każdej z kategorii konkursu. 25 września, po zakończeniu wizyt odbędzie się spotkanie, podczas którego zapadną decyzje co do listy finalistów konkursu.

25-27 listopada w Maastricht odbędzie się ceremonia wręczenia nagród EPSA, na którą zaproszeni są wszyscy aplikujący w konkursie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie WWW.epsa2013.eu .

Załączniki

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.