Trwa rekrutacja do kolejnej edycji bezpłatnych szkoleń dla samorządowców - PRZEDŁUŻENIE TERMINU REKRUTACJI

Szanowni Państwo,

Zgodnie z zapowiedziami Ministerstwo rozpoczęło rekrutację do szkoleń dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego. Terminy szkoleń oraz ich tematyka znajduje się w załączniku do niniejszej informacji. W załączeniu znajduje się regulamin oraz instrukcja rekrutacji. Informacja o rozpoczęciu rekrutacji została przekazana do wytypowanych do uczestnictwa w projekcie urzędów również drogą pisemną. Listę urzędów objętych wsparciem znajdą Państwo w załączniku.

Wolne miejsca są jeszcze w następujących grupach: Lublin IV, Białystok I, II, Warszawa III, IV,  Kielce I, II, III, Łódź II, V, Olsztyn V,VIII, Wrocław V, Gdańsk I, Toruń II,IV,V

Ponadto Ministerstwo informuje, iż - szkolenia w tej edycji odbywać się będą w oparciu o schemat: 16 godzin (2 dni szkoleniowe) - blok stały dla wszystkich uczestników (Kodeks Postępowania Administracyjnego oraz techniki legislacyjne) oraz 16 godzin (2 dni szkoleniowe) - blok do wyboru (m.in.: zagospodarowanie przestrzenne, świadczenia rodzinne i pomoc społeczna, podatki i opłaty lokalne, ochrona środowiska). Wybór grup szkoleniowych (tematyka) odbywał się będzie na etapie rekrutacji do projektu. W 2013 roku zostaną przeprowadzone dwie edycje szkoleń, rekrutacja odbywa się jedynie do pierwszej edycji szkoleń.

Ministerstwo zastrzega, iż grupy szkoleniowe nie mogą liczyć więcej niż 20 osób, w związku z powyższym ilość miejsc na szkolenia jest ograniczona. Poza osobami z listy rezerwowej z 2012 r. decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wszelkie niezbędne informacje nt. rekrutacji otrzymają Państwo pod nr telefonów 22 556 84 91 oraz pod adresem mailowym dobreprawo@mac.gov.pl

 

 

Załączniki

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.