Portal służby przygotowawczej w 2012 r. cieszył się dużym zainteresowaniem samorządów

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji ma zaszczyt poinformować, że coraz więcej osób korzysta z portalu służby przygotowawczej administrowanego przez nasze ministerstwo w partnerstwie z Uniwersytetem Warszawskim. Korzystanie z służby przygotowawczej jest całkowicie bezpłatne.

Poniżej prezentujemy wykresy przedstawiające zainteresowanie poszczególnych instytucji i osób, jakim cieszył się nasz portal w roku 2012. Dane te ujęte są w podziale na województwa. W 2012 roku łącznie z portalu skorzystało 1020 pracowników samorządowych z 861 samorządów.

Portal służby przygotowawczej stanowi przydatne narzędzie dla przeprowadzenia służby dla nowo przyjętych pracowników urzędów jednostek samorządu terytorialnego. Po dokonaniu rejestracji sekretarz urzędu nadzorujący proces przeprowadzenia służby przygotowawczej zyskuje dostęp do 10 kursów e-learningowych. On decyduje o wyborze kursów, terminie i warunkach przeprowadzenia egzaminu dla świeżo zatrudnionych pracowników. Treść kursów oraz ich bieżąca aktualizacja jest opracowywana przez pracowników naukowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Szczegółowe informacje nt. służby przygotowawczej znajdą Państwo tutaj

  • ilość osób korzystająca z portalu w 2012 r.
    ilość osób korzystająca z portalu w 2012 r.
  • ilość urzędów korzystająca z portalu w 2012 r.
    ilość urzędów korzystająca z portalu w 2012 r.

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.