Projekt systemowy „CAF” finalista konkursu na Projekt Roku 2011

 

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji informuje, że projekt systemowy: „Przygotowanie jednostek samorządu terytorialnego do stosowania Wspólnej Metody Oceny (CAF) w procesie mierzenia potencjału i dokonań poprzez szkolenia pracowników i pomoc doradczą” zakwalifikował się do finału konkursu na Projekt Roku 2011 organizowanym przez Project Management Institute Poland Chapter. Sukces jest ty większy, iż w finale znalazły się jedynie trzy projekty.

Projekt był realizowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji (wcześniej Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji) w partnerstwie z firmą F5 Konsulting Sp. z o.o. w okresie 1 maja 2009 - 31 grudnia 2011r. W projekcie uczestniczyły 303 jednostki samorządu terytorialnego z terenu całej Polski.

Konkurs na projekt roku organizowany jest cyklicznie przez PMI Poland Chapter – stowarzyszenie zawodowe non-profit z branży zarządzania projektami. Nagradzane są zespoły projektowe, które prezentują najwyższy poziom zastosowania technik zarządzania projektami. Do konkursu mogą się zgłaszać jednostki z sektora publicznego i prywatnego. 

  • Logotyp CAF
    Logotyp CAF

NEWSLETTER

Aktualności dotyczące administracji wprost na Twój email.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
Standardy obsługi inwestora w samorządzie
Służba przygotowawcza
Portal Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Mapa JST

BAZA JST

Wyszukaj informacje na temat województw, powiatów oraz gmin w całej Polsce.